İndirimleri Nasıl Takip Edebiliriz?

İndirimleri fırsat biliriz beğendiğimiz ürünler indirime ne zaman girecek diye merak ederiz, işte indirimleri takip edeceğiniz yöntemlerden biri

Perakende sektöründeki onlarca markanın onlarca mobil uygulaması var ve bu uygulamalar üzerinden güncel kampanya ve indirimler takip edilebiliyor. Ama bu takibi, tek tek uygulamalar üzerinden yapmak hayli zor. Bu alanda kampanya takibini toplu olarak yapmak isteyenler için geliştirilen Vipme uygulaması bulunuyor

Vipme indirim kampanyalarını duyurmak isteyen markaları hedefleyen bir mobil uygulama ve markalar için Campaign Engine, Vipme Advertorial ve Campaign Analysis olmak üzere üç farklı teklfi sunuyor. Vipme'nin öncelikli hedefi, kullanıcı sayısını büyütmek. Uzun vadede kullanıcı veri tabanını genişlettikçe, kişiye özel ürün önerme gibi özellikler ve uygulama içinden ürünlerin satın alınabilmesi gibi özelliklerin uygulamaya eklenmesi planlanıyor. Öncelikse kullanıcı olarak kalacak:

Moda, Teknoloji, Fitness, Sağlık, Erkek Modası, Kişisel Bakım, Diyet, Güzeller, Aşk, İlişkiler gibi kategorilerde hizmet veren markaların, internet mağazası ve şubelerindeki indirimleri takip ederek size haber veren Vipme, ilgi alanlarınıza uygun eğlenceli içerikleri de sizlere sunuyor. Bunun yanında, mağazaların size en yakın şubelerini ve iletişim bilgilerini de sizlere sunarak alışveriş yapmanızı kolaylaştıran Vipme, özellikle kadınların vazgeçilmez kaynağı olacaktır diye düşünüyorum.

Adidas, Adil Işık, Altınyıldız, Armani Jeans, Atasay, Atasun Optik, Ayakkabı Dünyası, Bambi, Banana Republic, Batik, Benetton, Bershka, Beta, Beymen, Beymen Club, Bimeks, Boyner, Brandroom, Burberry, Calvin Klein, Camel Active, Camel Trophy, Camper, Carnevale, Carrera, Ceyo, Colins, Collezzione ve daha yüzlerce markanın indirimlerine ve kampanyalarına ulaşabileceğiniz Vipme uygulamasını Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yorumlar

  • 4/5

    2 yıldır bu sistemi kullanıyorum


Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2018, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı